Szerző Téma: Alkotók  (Megtekintve 158038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

• Pókfej
Re:Alkotók
« Válasz #2100 Dátum: 2017. április 19. - 20:50:15 »
A ruhákat csiszolópapírral és betonnal szoktam kicsit megdolgozni, egy szürke nadrágot fekete festékszóróval fújtam át, nagyon szép fekete szemcsés árnyékos hatása lett tőle, ahogy a gyűrődéseknél eltérő színnel vette át, aztán természetesen vér és mocsok fog még kerülni rájuk.
De bevallom a fekete részekkel, mint a mellkasomon a heveder öv még nem igazán tudtam mit kezdeni. :/
Én most a Wasteland Warriors oldalát kezdtem el követni.

Viszont találtam egy gyönyörű szép, iszonyatosan viseltes bőrkabátot, pokolian vastag, nagy, és nehéz, de valamikor egy másik hasonló jelmeznél még jó lesz. :D

Ellenben van még egy kérdésem te talán tudsz segíteni. Az eredeti terv részét képezi egy poncsó, ilyen fakó szürkés színű, mint a többi szín ami dominál a cuccon, ellenben amit találnék ilyen színű honvédségi cuccot, az lényegében esőkabát, van egy másik ami olcsó, ami pamut és a vékony álca anyag, de téli ezért fehér, pár penész színű zöld folttal (ha az netán tényleg penész, akkor még jobb :D).
Viszont textilfestést még sose csináltam, te tudod, hogy mivel lehetne egy 1m-szer két méteres anyagot befesteni?

VTomi

• Pókfej
« Válasz #2101 Dátum: 2017. április 19. - 21:02:43 »
Nem csináltam még. De van olyan, hogy textil festék.
Jók a képeik.

Todd

• Pókfej
« Válasz #2102 Dátum: 2017. április 20. - 19:48:05 »
Tavaly rajzoltam egy fiatal hip-hop formációnak album borítót, most töltötték fel az album első számát.