Amerikában megrendezték a nyári képregény fesztivált. Megint jól kiderült, hogy ott nem csak hogy nem szégyellnek szuperhősnek öltözni a képregényfanatikusok, de egyenesen élvezik!
Milliónyi képet tekinthetsz meg a lenti linken, de vigyázat! Némelyik brutálisan gáz! :)
http://www.comicvine.com/news/san-diego-comic-con-2011-cosplay-gallery/143371/


