shopping_cart

Amerikában megrendezték a nyári képregény fesztivált. Megint jól kiderült, hogy ott nem csak hogy nem szégyellnek szuperhősnek öltözni a képregényfanatikusok, de egyenesen élvezik!

Milliónyi képet tekinthetsz meg a lenti linken, de vigyázat! Némelyik brutálisan gáz! :)

 

http://www.comicvine.com/news/san-diego-comic-con-2011-cosplay-gallery/143371/

Oldalunkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja.